GKS Zawisza - strona nieoficjalna

Dojazd:
-od Nowego Sącza przez Gródek n/Dunajcem: Przejeżdżając przez Gródek wjeżdżamy do Bartkowej, tam zaraz za   mostem należy skręcić na skrzyżowaniu w lewo. Jadąc cały czas główną droga po przejechaniu 6km wjeżdżamy na kolejne skrzyżowanie, tym razem w Rożnowie(koło kościoła). Na nim skręcamy w prawo i jedziemy w dół, mijając po drodze szkołę, DC, ośrodek zdrowia dojeżdżamy do znajdującego się po prawej stronie budynku Straży Pożarnej. Na przeciwko niego po lewej  stronie jest kolejna droga w dół, w nią skręcamy i jedziemy do końca(ok. 0,5km)

- od Nowego Sącza przez Łososinę Dolną: Jadąc drogą krajową na Kraków przejeżdżamy przez Łososinę Dolną. Jedziemy 4km aż w Witowicach Dolnych po prawej stronie pojawi się nam drogowskaz na Rożnów. Należy się nim pokierować skręcając w prawo. Po przejechaniu 5km i dwóch mostów dojeżdżamy do skrzyżowania i kierujemy się w prawo(wg znaku: na Gródek). Dojeżdżamy do miejsca gdzie po lewej stronie, koło sklepu mamy budynek Straży Pożarnej i drogę w prawo na przeciw straży. W nią skręcamy i jedziemy do końca(ok. 0,5km)

Przedstawiamy mapę, aby łatwiej wam było dojechać na mecz.

Wyświetl większą mapę

GKS Zawisza Sokół Stary Sącz
GKS Zawisza 2:3 Sokół Stary Sącz
2012-11-04, 11:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zyndram Łącko 3:7 Librantovia Librantowa
Zuber Krynica 1:1 Chruślice Nowy Sącz
GKS Zawisza 2:3 Sokół Stary Sącz
LKS Łęka 4:3 Dąbrovia Wielogłowy
Zawada Nowy Sącz 0:2 Dunajec Start Nowy Sącz
Przełęcz Tylicz 6:1 LKS Świniarsko
Jedność Nowy Sącz 3:5 Hart Tęgoborze
Nawoj Nawojowa 5:1 Budowlani Jazowsko

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.